piątek, 22 maja 2015

holidays are coming

Cześć wszystkim!
W najbliższym czasie nie wiem kiedy tu zajrzę. Ostatnio bardzo dużo się dzieje. Muszę popoprawiać oceny, żeby mieć pasek na świadectwie, a dziś praktycznie zakończył się dla mnie ostatni tydzień przed wystawieniem prognoz. Jutro jadę na kolejne warsztaty gospel, już 9 :) A w poniedziałek jadę na wycieczkę klasową do Łodzi. Co prawda czekają nas jeszcze wszystkie lekcje, bo jedziemy po południu, ale idziemy też na kręgle. Z Łodzi wracam w czwartek po południu, w piątek do szkoły, a od poniedziałku zaczynam praktyki. Mam je w lokalnym oddziale Gazety Wyborczej. Mam nadzieję, że nauczę się czegoś pożytecznego, a nie tylko parzenia kawy ;)
Ten rok szkolny bardzo szybko mi zleciał. W styczniu, przyszłego roku, czeka mnie pierwszy egzamin zawodowy, którego bardzo się obawiam, ale może nie będzie tak źle jak mi się wydaje. A u Was jak wygląda sytuacja z ocenami? Walczycie o paski i jak najwyższe średnie?
Na koniec wstawiam kilka inspiracji z weheartit.3 komentarze:

 1. Świetne inspiracje! Nie rozumiem tylko fenomenu takich długich paznokci, bałabym się takie nosić, bo to stwarza ryzyko dla otoczenia. XD

  Mój blog- ultradefenceless

  OdpowiedzUsuń
 2. Udanej wycieczki i warsztatów! Mam nadzieję, że zdobędziesz czerwony pasek :)
  Świetne inspiracje

  Zapraszam do siebie
  another-view-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz ♥
zostaw link do swojego bloga, a na pewno zajrzę ♥