poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Poniedziałek, 27 sierpnia 2012.

Hej! Przepraszam, że mnie tu trochę nie było, jakoś nie miałam ochoty na nic. Dzisiaj miałam iść na cudowne zdjęcia o wschodzie, no ale kogoś głowa bolała ;/ Tak bardzo chcę tych zdjęć, ale może w tym roku uda mi się jeszcze pójść na jakiś wschód. Dzisiaj zakończyłam przygotowania do szkoły, zeszyty kupione, podpisane. W sumie to chciałabym zobaczyć tych wszystkich ludzi, których przez całe wakacje nie widziałam. Dużo się pozmieniało i jestem ciekawa jak to teraz będzie.
Znalazłam bardzo ciekawy cytat.
"naj­pierw Ci się po­doba - tyl­ko ty­le. później zauważasz, że ob­chodzi Cię to z kim ga­da, ja­kie ma ko­leżan­ki. ko­lej­nym eta­pem jest ogar­nięcie czy nie ma dziew­czy­ny - cho­ciaż jeszcze wy­pierasz się, że pod żad­nym po­zorem On Ci się nie po­doba.
w końcu przyz­na­jesz przy­jaciółce - zaurocze­nie. trwa to dość długo. jest ogląda­nie się za Nim na uli­cy, śledze­nie Je­go życiory­su i usiłowa­nie wpi­sania się w niego. w końcu zaczy­nasz czuć, że ser­ce inaczej py­ka - kochasz Go, ale uda­jesz przed sobą, że to nie praw­da. bo prze­cież jes­teś zimną
i be­zuczu­ciową pa­nienką. po pa­ru miesiącach przyz­na­jesz się już jaw­nie, że Go kochasz i nie będziesz pot­ra­fiła żyć bez Je­go wi­doku.
cały ten pro­ces tyl­ko po to , by później się do­wie­dzieć jak bar­dzo On kocha inną.." Cała prawda, no nie?

Na koniec jakieś kilka zdjęć z nudów. Miłego wieczoru wszystkim! <3

4 komentarze:

 1. coś mi się wydaje, że o czymś nie wiem xd

  OdpowiedzUsuń
 2. A mi się wydaje, że już wiesz xdd

  OdpowiedzUsuń
 3. a mi jednak dalej się wydaje, że jeszcze nie myślę na wakacjach i nie wiem xd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pomyśl dobrze, na pewno się domyślisz ;>

   Usuń

dziękuję za każdy komentarz ♥
zostaw link do swojego bloga, a na pewno zajrzę ♥