piątek, 4 lipca 2014

photos

hej wszystkim!
Co prawda bardzo dawno mnie tu nie było, ale jednak coś mnie podkusiło, żeby tutaj wejść. Niestety w roku szkolnym praktycznie w ogóle nie mam czasu, żeby siąść i włączyć komputer. Jak zwykle zaczynam pisać coś w wakacje i obiecuję sobie, że będę jak najczęściej tu zaglądać i pisać, jednak nie wychodzi mi to zbyt dobrze.
Zaczęły się wakacje, najbardziej lubiany czas. Lubię wakacje, chociaż powoli wpadam w rutynę. Wstać, zjeść śniadanie, wziąć prysznic, siedzieć i nudzić się do wieczora. Nie lubię tego bardzo. Dlatego wczoraj z Asią spontanicznie wybrałyśmy się na zdjęcia. Cieszę się z tego wypadu, bo zauważyłam jak rozwinęłam się przez ten rok. Zobaczyłam, że wreszcie robię to, co lubię. Że szkoła, w której jestem jednak czegoś mnie nauczyła i że się chociaż trochę rozwinęłam. Uczę się na kierunku fototechnik, więc zauważenie jakichkolwiek zmian w moich zdjęciach sprawia mi wielką radość. Po roku myślę, że to był dobry wybór. Ciekawy kierunek i najlepsza klasa, która mogła mi się kiedykolwiek wymarzyć. Czuję, że to dobry czas w moim życiu i cieszę się bardzo z tego powodu :)
 Wstawię Wam tutaj dzisiaj tylko 3 zdjęcia, ponieważ jestem na razie w trakcie obróbki reszty. Na pierwszym zdjęciu jestem ja, chyba pierwszy raz w roli "modelki". Była to dla mnie nowość, bo w sumie nie przepadam za robieniem mi zdjęć.
ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA MOICH ZDJĘĆ NA FANPAGE :)
1 komentarz:

  1. ale świetny wianuszek!

    obserwuję i zapraszam do mnie!
    nomadiccabbage.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz ♥
zostaw link do swojego bloga, a na pewno zajrzę ♥